İşitme Kaybı İçin Kulak İşitme Yükselteçlerinde Sıcak Satış Küçük İşitme Desteği

Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

İşitme Kaybı için hafiften şiddetli kayıplara kadar analog bir mini işitme amplifikatörü olan Kulak İçi Küçük İşitme Desteği'nin Sıcak Satışları.

Kulakta (ITE) işitme cihazı, dış kulak kasesine ( konka adı verilir ) takılır . Daha büyük olmakla birlikte, bunlar eklemek daha kolaydır ve fazladan özellikler barındırabilir.

Ürün adı: Analog işitme cihazı G-10

● ITE işitme cihazı

  Tepe OSPL 90 (dB SPL) 115dB

  Frekans aralığı 300Hz - 4000Hz

● Ayarlanabilir Ses Seviyesi düğmesi

● Açma / Kapatma Değiştirici

● Analog, Dijital işitme cihazları, Şarj edilebilir işitme cihazı, kulak işitme amplifikatörü, ITE, CTC modelleri mevcuttur

 

Ürün Özellikleri:

Ürün

MINI Kulak İTE işitme cihazında

Teknik veri

IEC 60118-7 / ANSI S3.22-2003

model

G-10

Tepe OSPL 90 (dB SPL)

115dB

Ses Kazancı

≤30dB

Toplam harmonik dalga bozulması

≤5%

Frekans aralığı

300Hz-4000Hz

Giriş Gürültüsü

≤40dB

Çinko Hava pili

AG5 veya A13

Güç tüketimi

DC 1.5V, Akım: ≤5mA

Güç değiştirici

Evet, Açık / Kapalı düğmesi

Akü çalışıyor

Çalışma günü zamanında 20-30 gün

paket

Renk kutusu: 3,5 * 8,5 * 10 cm / adet, Brüt ağırlık: 70 gr / adet

Onaylanan Sertifikalar

CE, FCC ve ROHS ve FDA 2017

 

İşitme Cihazı İpuçları:

Analog işitme cihazı ve Dijital işitme cihazı nedir?

Analog yardımlar, ses dalgalarını, güçlendirilmiş elektrik sinyallerine dönüştürür. Analog / ayarlanabilir işitme cihazları, her bir kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak üretilmiştir. Yardım, işitme uzmanınızın önerdiği spesifikasyonlara göre üretici tarafından programlanır. Analog / programlanabilir işitme cihazlarının birden fazla programı veya ayarı var. Bir audiologist yardım dosyasını bilgisayar kullanarak programlayabilir ve programı farklı bir dinleme ortamına (küçük, sessiz bir odadan kalabalık bir restorana, tiyatro veya stadyum gibi geniş açık alanlara) değiştirebilirsiniz. Analog / programlanabilir devre, her türlü işitme cihazında kullanılabilir. Analog yardımcı cihazlar genellikle dijital yardımlardan daha ucuzdur.

Dijital yardımcılar, ses dalgalarını sayısal kodlara, bilgisayarın ikili koduna benzer şekilde, güçlendirmeden önce dönüştürür. Kod ayrıca bir sesin aralığı veya ses yüksekliği hakkında bilgi içerdiğinden, yardım bazı frekansları diğerlerinden daha fazla yükseltmek için özel olarak programlanabilir. Dijital devre, bir odiyat uzmanına kullanıcının ihtiyaçlarına ve belirli dinleme ortamlarına yönelik yardım ayarlamada daha fazla esneklik kazandırır. Bu yardımcı programlar aynı zamanda belirli bir yönden gelen seslere odaklanacak şekilde programlanabilir. Dijital devre, her türlü işitme cihazında kullanılabilir.

Sorgulama