2008 yılından bu yana faaliyet

2008 yılında, BYVision güvenlik bilim teknoloji Ltd., Bina olağanüstü ürün kalitesi ve güçlü Ar- Ge kapasitesi dayalı olduğundan, küresel önde gelen CCTV gözetim donanımları ve çözüm sağlayıcılarından biri haline, Shenzhen Çin'de "Doğu Silikon Vadisi", 2.0 milyon dolarla ilk kayıtlı sermaye olarak bulunmaktadır. Yüzlerce sahip yetenekli çalışanları ve onlarca deneyimli Ar- Ge mühendisleri.

100'den fazla ülke ve bölge pazarlama

BYVision, yüksek teknoloji işletmeleri, temsilcisi olarak CES ABD, IFSEC UK/Hindistan/Güney Afrika, MIPS Rusya ve Exposec Brezilya gibi birçok küresel fuarlara katılmak üzere davet edildi. Tüm müşteriler için iş başarı gerçekleştirmek için tüm müşteri odaklı kavramlar ile 100'den fazla ülke ve bölgeleri yaşam kalitesini artırmak için 100 milyondan fazla insan gereksinimlerini karşılamak için Ürünlerimiz satılmaktadır.

Qaulity Video gözetleme ürünler sunmak

BYVision sağlamak dahil olmak üzere IP kameralar, CCTV kamera, gece görüş IR Bullet kameralar, Dome kameralar, kablosuz kameralar, PTZ speed dome, gizli kameralar, mobil kameralar ve cep DVR, akıllı ev sistemleri Wifi IP kapı zili, Video kapı telefonu, Video gözetim ürünleri, her türlü CCTV Kit ve Alarm seti vb...

Birlikte bir gözetleme koyarak BYVision ev veya iş güvenliğini sağlamak için sistem kolay yapılır. Olursa olsun nasıl olabilir gözetim sistemi bir olmak, kolay bir için set-up kablosuz kamera sistemi ile iPhone veya Android cep telefonu yanında ücretsiz APP görüntüleyebilirsiniz tam bir 4/8/16/32 kanal gözetim sistemi için matkap delik yok, her şeyi tüm CCTV ihtiyaçlarını karşılamak için aldık!

Kaliteli ve daha iyi hizmet veren tüm müşteriler BYVision'ın görevi olduğunu.

Kurumsal ve hizmet ömrünü kuruluş felsefesi olarak kanı kalitesidir.

YourVision olmak, hayat güvenliğini!